KIEROWNIK BUDOWY – BUDOWNICTWO DROGOWE / W&BS Doradztwo Personalne

Oferta z dnia: 22/05/2015

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz budownictwa infrastrukturalnego. Wspierając prestiżowe projekty techniczne oraz największe inwestycje w Polsce, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Oferowana praca

Stanowisko: KIEROWNIK BUDOWY – BUDOWNICTWO DROGOWE
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

• Weryfikacja przesyłanych ofert oraz podejmowanie decyzji dotyczących realizacji kontraktów.
• Wyszukiwanie podwykonawców oraz prowadzenie negocjacji.
• Przygotowywanie wycen w oparciu o przedmiot robot oraz projekt budowlany.
• Sporządzanie rozliczeń materiałowych i finansowych.
• Organizowanie oraz planowanie przebiegu inwestycji.
• Nadzór nad prawidłową realizacją prac.
• Prowadzenie dokumentacji inwestycji, przygotowywanie sprawozdań i raportów.
• Koordynacja dostaw maszyn i materiałów oraz sporządzanie zestawień zużycia materiałów.
• Przestrzeganie harmonogramu robót, dbałość o terminową realizację kontraktów.
• Zarządzanie zespołem pracowników.
• Utrzymywanie stałego kontaktu z inwestorem.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne.
• Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy na kontraktach drogowych (drogi gminne i powiatowe).
• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej.
• Umiejętność prowadzenia dokumentacji budowlanej oraz rozliczania robót.
• Doświadczenie w sporządzaniu wycen (kosztorysów).
• Umiejętność obsługi niwelatora.
• Znajomość pakietu Office.
• Umiejętność pracy pod presją czasu, zdolności organizacyjne.
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Umowę o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od efektów pracy.
• Niezbędne narzędzia pracy: telefon służbowy, samochód, laptop.
• Możliwość uczestnictwa w realizacji ważnych zadań inwestycyjnych.
• Realna możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: budowa@wbspraca.pl
W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: KBB/WAR/15
Dołącz do najlepszych!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.wbspraca.pl
Dane kontaktowe:
W&BS Doradztwo Personalne
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. 12 398 41 44
fax. 12 398 41 10
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Email: lista@wbspraca.pl