← Wstecz | Drukuj

Praca na lato w Holadnii / TnsGroup

Oferta z dnia: 18/08/2015

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Oferowana praca

Stanowisko: Praca na lato w Holadnii
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

proste prace produkcyjne, magazynowe i na taśmie w logistyce i produkcji
oferta obejmuje możliwość połaczenia z tzw. ofertą „skoczka” lub dopasowania regularnej oferty u jednego z holenderskich zleceniodawców
praca na produkcji (produkcja, pakowanie artykułów spożywczych i przemysłowych) bądź w ogrodnictwie
proste prace magazynowe, przy rozładunku/załadunku towarów, skanowaniu, zbieraniu zamówień, etc.
praca w różnych systemach zmianowych jak i w zróżnicowanych temperaturach
wyjazd w możliwie najszybszym czasie

Wymagania

oferta skierowana głównie do absolwentów szkół średnich lub studentów
dyspozycyjność na okres co najmniej 13 tygodni
średnia znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
mile widziane prawo jazdy kat. B.
elastyczność i motywacja do podejmowania różnego rodzaju prac
gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach

Oferujemy

możliwość otrzymania gwarancji godzin w przypadku kandydatów spełniających wymagane przez pracodawc holenderskiego wymogów
elastyczną współpracę na korzystnych warunkach
możliwość zdobycia doświadczenia w wielu sektorach
możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl ((https://tnsgroup.employsystem.com/application/form/209888/0/1/) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim.

Dane firmowe

TnsGroup
Krakowska
45-016 Opole
Email: praca@twojaszansa.eu
WWW: www.tnsgroup.pl