← Wstecz | Drukuj

Inżynier Szkoleń i Wsparcia Technicznego / Actio HR

Oferta z dnia: 23/06/2015
O firmie

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Szkoleń i Wsparcia Technicznego
Nr ref.: ISWT/06/15
Miejsce pracy: GdańSk / dolnośląskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – lidera w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz technik połączeń elektrycznych, wskazywanego jako firma w której kandydaci chcieliby pracować, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Szkoleń i Wsparcia Technicznego
Miejsce Pracy: Wrocław
Obowiązki:
 Przeprowadzanie szkoleń tematycznych związanych z działalnością firmy, dedykowanych dla przedstawicieli handlowych, klientów itp.,
 Doradztwo techniczne na potrzeby klienta oraz zespołów sprzedażowych i produktowych w firmie,
 Utrzymywanie kontaktów z klientami w obszarach technicznych,
 Bezpośrednia współpraca z przedstawicielami handlowymi i szefami produktów,
 Rozwijanie Działu Technicznego w firmie, poprzez innowacyjność i kreatywność,
 Okazjonalne wyjazdy delegacyjne,

Wymagania

 Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, automatyka, elektryka),
 Min. rok pracy na podobnych stanowiskach związanych z przeprowadzaniem szkoleń z zakresu dziedzin elektrotechnicznych oraz wsparcia technicznego poszczególnych działów w firmie o charakterze produkcyjnym, usługowym, projektowym itp.,
 Znajomość któregokolwiek programów: AutoCAD, EPLAN, WSCAD oraz innych aplikacji z zakresu elektrycznych CAD-ów będzie atutem,
 Znajomość przynajmniej jednego z obszarów związanych z: programowaniem sterowników PLC, technikami połączeń, aplikacjami automatyki w przemyśle czy ochroną przeciwprzepięciową,
 Samodzielność odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność,
 Dobra znajomość języka angielskiego,
 Gotowość do cyklicznych wyjazdów delegacyjnych w miejsca szkoleń i do klientów w zakresie wsparcia technicznego (ok. raz na miesiąc na 2/3 dni),
 Umiejętności prezentacji i autoprezentacji, występowania przed grupą ludzi i przeprowadzania szkoleń,
 Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

 Atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczna prowizja uzależniona od wyników poszczególnych działów i wyników pracy własnej,
 Premie półroczne, kwartalne i projektowe,
 Warsztaty szkoleniowe w międzynarodowym środowisku, pakiet szkoleń krajowych i zagranicznych,
 Udział w ciekawych projektach,
 Umowa o pracę na czas nieokreślony,
 Normowany czas pracy,
 Praca w stabilnej i innowacyjnej firmie, która jest wskazywana jako jedna z najbardziej przyjaznych firm pracownikowi,
Opis dodatkowy:
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@actio-hr.pl w tytule e-mail podając nr ref. ISWT/06/15
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Agencja zatrudnienia nr 10554

Forma kontaktu

Kontakt mailowy

Dane firmowe

Actio HR
Jaśkowa Dolina 32/6
80-246 Gdańsk
Email: rekrutacja@actio-hr.pl