← Wstecz | Drukuj

Projektant Drogowy, Niemcy / GD Profesja

Oferta z dnia: 11/08/2015

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym klientem jest niemieckie biuro inżynieryjne realizujące projekty w budownictwie przemysłowym i drogowym.

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Drogowy, Niemcy
Nr ref.: PROJDROG/DE
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

• Wsparcie zespołu w pracach projektowych oraz realizacji projektów dotyczących robót ziemnych i drogowych
• Współpraca z klientami i wykonawcami na różnych etapach realizacji projektów

Wymagania

• Wyższe wykształcenie kierunkowe: inżynieria lądowa, budownictwo lub pokrewne
• Doświadczenie w projektowaniu dróg, odwodnień i instalacji wody pitnej
• Dobra znajomość j. niemieckiego lub komunikatywna znajomość j. niemieckiego i dobra znajomość j. angielskiego
• Dobra znajomość programów MS-Office, Excel, AutoCad
• Umiejętność pracy zespołowej
• Chęć podwyższania własnych kompetencji

Oferujemy

• Stała umowa o pracę w niemieckim biurze projektowym
• Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zaangażowania
• Samodzielne stanowisko po uprzednim wdrożeniu
• Pomoc w znalezieniu mieszkania oraz załatwieniu formalności

CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym ProjDrog/DE proszę o przesłanie na adres cv1@gdprofesja.pl

Dane firmowe

GD Profesja
Lea
30-133 Kraków
Email: cv1@gdprofesja.pl
WWW: www.gdprofesja.pl