← Wstecz | Drukuj

Inżynier Sprzedaży / DPM Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 01/07/2015

Jesteśmy firmą, która efektywnie dobiera kapitał ludzki do organizacji oraz usprawnia jej procesy personalne.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Sprzedaży
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy z branży automatyki poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

Zakres obowiązków:

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na terenie południowo-zachodniej Polski;
• Budowanie i utrwalanie relacji z Klientami firmy;
• Analizowanie potrzeb i oczekiwań Klientów firmy;
• Doradztwo techniczne przy doborze oferowanych produktów;
• Realizacja założonych planów sprzedażowych;
• Przygotowywanie i prezentacja oferty firmy;
• Przygotowywanie raportów ze spotkań CRM.

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie techniczne (Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Mechatronika)
• Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
• Znajomość branży: rynku i produktów automatyki i elektrotechniki
• Wiedza na temat klientów i konkurencji
• Umiejętność prowadzenia negocjacji
• Znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat. B
• Gotowość do częstych podróży służbowych (praca głównie w terenie)
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz zarządzania własnym czasem pracy
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Mile widziana znajomość programu Optima

Oferujemy

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
• Pracownicze ubezpieczenie grupowe;
• Niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon, komputer;
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszę o aplikowanie drogą e-mailową:

kniczewska@dpm.com.pl

Dane firmowe

DPM Sp. z o.o.
ul. K. Damrota
40-022 Katowice
Email: kniczewska@dpm.com.pl
WWW: http://dpm.com.pl/