Technik utrzymania ruchu maszyn z językiem angielskim / Interimax

Oferta z dnia: 02/07/2015

INTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Stanowisko: Technik utrzymania ruchu maszyn z językiem angielskim
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Belgia

- Prowadzenie codziennej kontroli stanu technicznego, konserwacji oraz napraw stanowisk produkcyjnych,
- Utrzymanie stanów minimalnych części zamiennych,
- Prowadzenie zapisów z usterek i awarii wynikłych na linii produkcyjnej,
- Rozwiązywanie problemów w procesie.

Wymagania

- Zmysł techniczny i nastawienie na rozwiązywanie problemów,
- Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny! (do weryfikacji),
- Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z współpracownikami,
- Gotowość do podjęcia zatrudnienia w Belgii
- Zaangażowanie i odpowiedzialność,
- Gotowość do pracy na 3 zmiany.

Oferujemy

- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę(systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, karta EKUZ, druk A1),
- Kontrakt na terenie Belgii u sprawdzonego Klienta,
- Zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,
- Pomoc przy organizacji wyjazdu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, prześlij nam swoje CV poprzez link

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)."

Dane firmowe

Interimax
Rynek Główny 6
31-042 Kraków
Email: rekrutacja.francja@interimax.com