← Wstecz | Drukuj

Inżynier Serwisu / Mediso Polska Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 03/08/2015

Mediso Polska Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie sprzedaży i serwisowania urządzeń medycznych do obrazowania pacjentów i ochrony radiologicznej w dziedzinie medycyny nuklearnej. Współpracujemy z centrami medycznymi na terenie całego kraju.
Spółka jest autoryzowanym dystrybutorem w Polsce węgierskiego producenta gamma kamer, Mediso Kft.
W ofercie firmy znajdują się również mierniki aktywności, komory laminarne, mierniki skażeń, systemy wychwytu tarczycy, osłony radiologiczne, i wiele innych.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Serwisu
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

1.Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna urządzeń u Klientów na terenie całego kraju.
2.Monitorowanie poprawności eksploatacji urządzeń.
3.Wykonywanie testów i certyfikowanie aparatury zainstalowanej u klienta.
4.Instalacje nowych urządzeń w miejscach docelowych.
5.Wdrażanie aplikacji informatycznych z zakresu medycyny nuklearnej.
6.Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
7.Szkolenia nowych użytkowników.

Wymagania

WYMAGANE KWALIFIKACJE:
1.Wykształcenie wyższe techniczne.
2.Dobra znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektroniki.
3.Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi.
4.Dobra znajomość technologii informatycznych i sieci komputerowych.
5.Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – szczególnie język techniczny/słownictwo techniczne.
6.Czynne prawo jazdy kategorii B.
7.Gotowość do pracy w charakterze mobilnym, typowym dla jednostek serwisowych (dyspozycyjność, podróże służbowe).
8.Umiejętność samodzielnego działania i odpowiedzialność.
Dodatkowym atutem będzie:
1.Doświadczenie w pracy przy serwisowaniu sprzętu medycznego/elektronicznego.
2.Znajomość zagadnień medycyny nuklearnej/fizyki medycznej.
3.Znajomość obsługi środowiska graficznego: CAD, COREL.
4.Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego.
5.Uprawnienia SEP do 1 kV.
6.Doświadczenie w pracy „u klienta”.

Oferujemy

1.Stałą pracę w stabilnej firmie.
2.Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
3.Stosowne narzędzia i środki pracy.
4.Rozwój poprzez system szkoleń.
5.Interesującą pracę w zgranym zespole.

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych
(Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy przesyłać na adres biuro@mediso.pl.

Dane firmowe

Mediso Polska Sp. z o.o.
Al. Piłsudskiego 133d
92-318 Łódź
Email: biuro@mediso.pl
WWW: www.mediso.pl