← Wstecz | Drukuj

Malarz proszkowy / TnsGroup

Oferta z dnia: 01/09/2015

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Oferowana praca

Stanowisko: Malarz proszkowy
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

malowanie proszkowe gotowych produktów tj. sejfy, szafy metalowe itp.,
realizacja powierzonych projektów.

Wymagania

dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego,
doświadczenie jako malarz proszkowy,
wykształcenie techniczne mile widziane,
dyspozycyjność na długi okres (min. pół roku),
prawo jazdy kat. B mile widziane,

Oferujemy

pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
opiekę polskich rezydentów

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (https://tnsgroup.employsystem.com/application/form/213929/0/1/) z załączonym CV w jezyku angielskim spełniające wymagane kryteria.

Dane firmowe

TnsGroup
Krakowska
45-016 Opole
Email: praca@twojaszansa.eu
WWW: www.tnsgroup.pl