Praca dla Stolarzy w Nürnberg, wymagana znajomość języka niemieckiego / Agencja Pracy PolFach

Oferta z dnia: 26/08/2015

Niemiecka Agencja Pracy PolFach Polnische Facharbeiter, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie agencji pracy tymczasowej do miasta Nürnberg: zawodowych stolarzy. Mogą aplikować również grupy dwuosobowe. Wymagana jest przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Stanowisko: Praca dla Stolarzy w Nürnberg, wymagana znajomość języka niemieckiego
Miejsce pracy: Stuttgart / zagranica / Niemcy
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

• Ilość miejsc: ciągła rekrutacja
• Miasto: Nürnberg i okolice / Bawaria Niemcy
• Termin rozpoczęcia: natychmiast i w późniejszym czasie
• Praca na pełny etat 5 – 6 dni w tygodniu
• Pracownik odpowiedzialny będzie za wykonywanie prac stolarskich jak:
• Produkcja okien i drzwi
• Produkcja mebli
• Obróbka drzewa
• Prace monterskie

Wymagania

• Ukończony zawód stolarz, udokumentowany dyplomem czeladniczym (każdy kandydat musi posiadać tytuł czeladnika, mistrza lub wyższy)
• Doświadczenie na stanowisku stolarz
• Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane
• Obowiązek przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Oferujemy

• Pełne świadczenia socjalne, dodatek urlopowy i świąteczny
• Stawka godzinna brutto: 9,39 euro
• Dieta dzienna netto: 20 do 30 euro
• Mieszkanie zapewnione, ale nie gratis (150 – 400 euro mies.)

Tylko kandydatow spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku.

Dane firmowe

Agencja Pracy PolFach
Kiesstr. 26
72584 Stuttgart
Email: info@polfach.de
WWW: www.PolFach.de