← Wstecz | Drukuj

Specjalista ds. Obróbki Cieplnej / DPM Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 28/08/2015

Naszym Klientem jest jeden z liderów w produkcji elementów dla przemysłu motoryzacyjnego.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Obróbki Cieplnej
Nr ref.: SDOC/08/DPM
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Obowiązki:

• Wsparcie dla zespołu uruchomieniowego w zakresie prowadzenia analiz i badań dla nowo powstałych procesów specjalnych oraz ich audity;
• Wykonywanie testów i badań wyrobów na urządzeniach testowych,
• Tworzenie dokumentacji m. in. specyfikacji technicznych, instrukcji operacyjnych;
• Współpraca z komórką Planistów Jakości;
• Bezpośredni kontakt z klientem odnośnie problemów jakościowych wymagających specjalistycznej wiedzy;
• Bieżąca praca w interdyscyplinarnych zespołach tematycznych;
• Samodzielne prowadzenie analizy wewnętrznych odrzutów z linii produkcyjnych;
• Wdrażanie i nadzór dokumentacji systemu jakości.

Wymagania

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (mile widziane związane z Inżynierią materiałową);
• Doświadczenie w zakresie procesów specjalnych;
• Praktyczna znajomość zagadnień: 5W, Ishikawa, PDCA;
• Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania jakością – audit wyrobu;
• Doświadczenie z zakresu zarządzania dokumentacją systemową;
• Znajomość języka angielskiego;
• Zdolności interpersonalne;
• Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży Automotive uważanej za lidera we wdrażaniu nowych technologii;
• Perspektywę rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności;
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Prosimy o aplikowanie poprzez wysyłanie dokumentu CV na adres e-mail:

kniczewska@dpm.com.pl

Dane firmowe

DPM Sp. z o.o.
Damrota
40-022 Katowice
Email: kniczewska@dpm.com.pl