Praca dla Hydraulika, montera instalacji sanitarnych HVAC / Agencja Pracy PolFach

Oferta z dnia: 28/08/2015

Niemiecka Agencja Pracy PolFach Polnische Facharbeiter, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie pracodawcy z branży HVAC (klimatyzacja i chłodnictwo) z miasta Osnabrück: hydraulików HVAC do montażu i serwisu systemów klimatyzacji, wentylacji i chłodzących. Wymagany jest dobry niemiecki i Prawo Jazdy Kat.B.

Stanowisko: Praca dla Hydraulika, montera instalacji sanitarnych HVAC
Miejsce pracy: Stuttgart / zagranica / Niemcy
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

• Miasto: okolice Osnabrück / Niemcy
• Praca bezpośrednio u pracodawcy na stałe
• Termin rozpoczęcia pracy: natychmiast lub w późniejszym terminie
• Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku
• Godziny pracy: 7:00 – 16:00, w piątki 7:00 – 12:15 (mogą dojść nadgodziny)
• Planowanie, montaż, przebudowa, naprawa i konserwacja urządzeń i systemów wentylacyjnych, chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła wraz z podłączeniem elementów elektrycznych i elektronicznych
• Praca będzie odbywać się na montażu (u klientów) na terenie całych Niemiec
• W poniedziałek wyjazd autem serwisowym do klienta (może być kilka zleceń tygodniowo), a w piątek zjazd do siedziby
• Stały kontakt z klientami, u których będą wykonywane prace. Są to drogerie, markety, magazyny, budynki i zakłady produkcyjne

Wymagania

• Wymagane wykształcenie w kierunku instalacje sanitarne lub chłodnictwo / klimatyzacja
• Może być też wykształcenie pokrewne: elektryk, mechatronik, elektromechanik – w tym przypadku wymagane jest doświadczenie w branży HVAC
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, znajomość branży chłodniczej i klimatyzacyjnej
• Znajomość budowy i działania urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych i chłodzących
• Absolwenci kierunków: instalacje sanitarne lub chłodnictwo / klimatyzacja bez doświadczenia praktycznego też mile widziani – będziemy przyuczać !
• Umiejętność samodzielnej pracy
• Obowiązkowość, sumienność w wykonywaniu zadań
• Umiejętność czytania i pracy instrukcji technicznych (plany montażu i podłączenia elektryki i elektroniki instalacji)
• Gotowość do podróży (montaże u klienta)
• Dobra znajomość języka niemieckiego !
• Prawo jazdy kat. B
• Gotowość do długiego pobytu w Niemczech, optymalnie przeprowadzka na stałe

Oferujemy

• Pełne świadczenia socjalne, dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy
• Godziny w miesiącu 180 + nadgodziny
• Stawka godzinna od 14 euro brutto
• Diety dzienne 24 euro netto
• Noclegi podczas pracy w delegacji zapewnione i bezpłatne
• Dojazd firmowym samochodem
• Mieszkanie w weekendy zapewnione i płatne 10 euro
• Możliwy zwrot kosztów przyjazdu do Niemiec

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w języku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku.

Dane firmowe

Agencja Pracy PolFach
Kiesstr. 26
72584 Stuttgart
Email: info@polfach.de
WWW: www.PolFach.de