← Wstecz | Drukuj

Hydraulik - Monter Pieców / GD Profesja

Oferta z dnia: 01/04/2016

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się niemiecka firma specjalizująca się w montażu na terenie całych Niemiec pieców gazowych i olejowych wspomaganych instalacjami solarnymi.

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik - Monter Pieców
Nr ref.: PIEC/DE
Miejsce pracy: KrakóW / zagranica / Niemcy
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

• Montaż, serwis i utrzymanie instalacji grzewczych pieców olejowych i gazowych częściowo wspomaganych przez ogrzewanie solarne
• Kontakt z klientem w zakresie doradztwa technicznego, optymalizacji i doboru najlepszych rozwiązań

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe: Hydraulik, Monter instalacji CO.
• Min. 3 - letnie doświadczenie w montażu pieców grzewczych różnych marek
• Umiejętność pracy w zespole
• Troska o jakość wykonywanych zadań
• Otwartość na pracę z klientem
• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• Gotowość do pracy delegacyjnej (tygodniowe montaże w terenie)

Oferujemy

• Umowa o pracę na czas nieokreślony w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Przejrzysta struktura wynagrodzeń
• Elastyczność w wyborze miejsca wykonywania pracy
• Kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi oraz system szkoleń
• Merytoryczne wsparcie grupy ekspertów
• Nowoczesne narzędzia pracy: auto, tablet, telefon

CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym PIEC/DE proszę o przesłanie na adres cv1@gdprofesja.pl

Dane firmowe

GD Profesja
Lea
30-133 Kraków
Email: cv1@gdprofesja.pl
WWW: www.gdprofesja.pl