← Wstecz | Drukuj

Spawacz TIG/WIG / Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Oferta z dnia: 03/11/2015

Walter-Fach-Kraft – jesteśmy wiodącą niemiecką firmą nastawioną na dobro Naszych pracowników. Myślą przewodnią Walter-Fach-Kraft są m. in profesjonalizm i szukanie elastycznych, kompleksowych rozwiązań dogodnych dla każdego. Zależy Nam na wzajemnym zaufaniu, dlatego też dbamy o bezpieczeństwo pracy i zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie. Zatrudniamy ponad 2200 pracowników, pozwól, że zaoferujemy pracę również Tobie.

Złóż swoje CV, przekonaj się, że praca jest na wyciągnięcie ręki!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Spawacz TIG/WIG

Miejsce pracy: Niemcy

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz TIG/WIG
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

- spawanie elementów metodą WIG/TIG,
- przygotowanie materiału do spawania,
- praca przy rozbiórce i ponownym składaniu elementów.

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
- ważne uprawnienia spawalnicze,
- umiejętność czytania rysunku technicznego wraz z oznaczeniami spawalniczymi,
- dokładność i sumienność,
- sprawność fizyczna,
- zdyscyplinowana praca.

Oferujemy

- niemiecką umowę o pracę z wszelkimi jej profitami,
- pełen pakiet socjalny opłacany w Niemczech,
- niemieckie standardy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pomoc w organizacji miejsca pracy, zakwaterowania,,
- opiekę i pomoc koordynatora,
- długofalowe zatrudnienie,
- miejsce w ugruntowanej firmie u uczciwego pracodawcy,
- legalną pracę.

Dziękujemy za zapoznanie się z Naszą ofertą. Jeśli interesuje Cię stała praca na uczciwych warunkach u rzetelnego pracodawcy, zapraszamy do przesyłania CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: info@walterfachkraft.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Kontakt telefoniczny:

+48 71 3666 455
+48 71 3666 081

Więcej informacji znajdziesz na Naszej stronie internetowej:
www.walterfachkraft.pl
Bieżące propozycje zamieszczone są również na facebooku: www.facebook.com/walterfachkraft.polska

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Język niemiecki będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej.

Oławska 17
Email: info@walterfachkraft.pl
WWW: walterfachkraft.pl