← Wstecz | Drukuj

Inżynier ds. elektryki 2.900 EURO NIEMCY / ----

Oferta z dnia: 03/02/2016
O firmie

Firma z sektora budownictwa/nieruchomości

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. elektryki 2.900 EURO NIEMCY
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Renomowana firma z sektora budownictwa/ nieruchomości PILNIE poszukuje:

Inżyniera Kierownika DS. ELEKTRYKI

Praca w Landzie: Bawaria - do wyboru - . Monachium, Regensburg, Ulm, Nuernebrg,

( zatrudnienie i praca odbywa się w jednym mieście )

Zarys obowiązków:

- Codzienna praca jako kierownik budowy ds. elektryki ( odpowiedzialność za zespół elektryków oraz całość prowadzonych prac przez podległą grupę, )

- Organizacja, kontrola i zarządzanie zespołem obcokrajowców ( grupa od 5 do 20 osób różnej narodowości ),

- Wykonywanie pomiarów i rozliczeń, wszelkich kontroli, sporządzanie kosztorysów,

- Utrzymywanie bieżącego kontaktu z zarządem oraz odbiorcą budynku.

Wymagania

WYMAGANE

- ABSOLUTNIE WYMAGANE 4-letnie doświadczenie w zakresie elektryki w sektorze budowlanym ( budownictwo: budynki biurowe, budynki przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe ),

- ABSOLUTNIE WYMAGANE: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego ( poziom B2),

- ABSOLUTNIE WYMAGANE Wykształcenie wyższe inżynierskie ( ukończone studia – dyplom: licencjat/ magister ) , mile widziane wykształcenie ukierunkowane na elektrotechnikę,

- WYMAGANE doświadczenie w zarządzaniu zespołem jako kierownik budowy/ brygadzista etc.

- prawo jazdy kat. B, własny samochód.

Oferujemy

OFERUJEMY

- zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę w renomowanej niemieckiej firmie ze 100% niemieckim kapitałem ( niemiecki zarząd i właściciel ),

- wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2.900 EURO BRUTTO

( tj. Od 1.830,-- EURO NETTO / pierwsza klasa podatkowa / do 2.100,-- EURO NETTO / trzecia klasa podatkowa ).

- płatne nadgodziny,

- praca 45 godzin/ tydzień ,

- praca na jedną zmianę ( w godz. Od 7.00 do 17.00 )

- urlop 24 dni/ rok,

- w pełni bezpłatne zakwaterowanie ( umeblowana kawalerka z pełną zabudową kuchenną oraz łazienką ) w odległości do 20 km od firmy.

ZATRUDNIENIE ODBĘDZIE SIĘ BEZPOŚREDNIE PRZEZ PRACODAWCĘ

– NIE AGENCJA POŚREDNICTWA

Proszę o CV ze zdjęciem WYŁĄCZNIE w języku niemieckim na e-mail:

synteza.hr@gmail.com

01161 Warszawa
Email: synteza.hr@gmail.com