← Wstecz | Drukuj

Inżynier Elektronik / Jabil

Oferta z dnia: 18/05/2016

Jabil jest producentem urządzeń elektronicznych dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.
W Polsce zatrudniamy ponad 3000 osób w tym 200 inżynierów głównie elektroników, automatyków oraz mechaników. Dbamy o rozwój pracowników, wdrażamy najnowsze technologie, pracujemy w międzynarodowym środowisku.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Elektronik
Miejsce pracy: Kwidzyn / pomorskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Wdrażanie, utrzymanie i naprawa systemów testujących dla urządzeń elektronicznych
Optymalizacja systemów testujących dla wytwarzanych produktów elektronicznych
Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu w celu ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów
Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń technicznych
Współpraca z klientem

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne - elektronika, telekomunikacja lub pokrewne
Wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
Umiejętność programowania w języku C lub C++
Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem układów elektronicznych
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
Udział w ambitnych projektach w międzynarodowym środowisku
Pakiet relokacyjny (zakwaterowanie na pierwsze 3 miesiące oraz dodatek na zagospodarowanie)

Twoi znajomi elektronicy również znajdą u nas zatrudnienie. Szukaj nas „Jabil Kwidzyn” na Youtube.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV na adres e-mail:
rekrutacja_kwidzyn@jabil.com
wpisując w tytule: „Inżynier Elektronik”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na warunkach określonych w ustawie z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz ustawie z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Ust. Nr 144, poz. 1204) na zbieranie i przetwarzanie w celach związanych z zatrudnieniem moich danych osobowych przez Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie. Jednocześnie oświadczam, że złożone przeze mnie dokumenty aplikacyjne są zgodne z prawdą."

Dane firmowe

Jabil
Miłosna 32
82-500 Kwidzyn
Email: aleksandra_sobolewska@jabil.com
WWW: www.jabil.com