← Wstecz | Drukuj

Inżynier Jakości / Jabil

Oferta z dnia: 18/05/2016

Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej. Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Jakości
Miejsce pracy: Kwidzyn / pomorskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Definiowanie i wdrażanie akcji poprawy jakości produktów i procesów
Dostarczanie dokładnej i regularnej informacji zwrotnej o jakości produktów
Współpraca z przedstawicielami zagranicznych klientów
Rozpatrywanie reklamacji jakościowych od klienta
Definiowanie punktów kontroli produktów w procesie produkcyjnym
Nadzorowanie i zarządzanie dokumentacją kontrolno-pomiarową
Przeprowadzanie audytów wyrobu, procesu i systemu jakości

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki materiałoznawstwo, mechanika, elektromechanika, mechatronika)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, RCCA, Pareto)
Znajomość procesów produkcyjnych
Mile widziane:
- doświadczenie w pracy z projektami Six Sigma
- doświadczenie zawodowe w branży: stolarka aluminiowa-okienna, wytwórnie szkła, przemysł samochodowy, przetwórstwo tworzyw sztucznych

Oferujemy

Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
Udział w ambitnych projektach w międzynarodowym środowisku
Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
Pomoc przy relokacji

Forma kontaktu

Szukaj nas „Jabil Kwidzyn” na Youtube.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie podań na adres e-mail
rekrutacja_kwidzyn@jabil.com
wpisując w tytule: „Inżynier Jakości”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na warunkach określonych w ustawie z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz ustawie z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Ust. Nr 144, poz. 1204) na zbieranie i przetwarzanie w celach związanych z zatrudnieniem moich danych osobowych przez Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie. Jednocześnie oświadczam, że złożone przeze mnie dokumenty aplikacyjne są zgodne z prawdą."

Dane firmowe

Jabil
Miłosna 32
82-500 Kwidzyn
Email: aleksandra_sobolewska@jabil.com
WWW: www.jabil.com