← Wstecz | Drukuj

Administrator Aplikacji / Jabil

Oferta z dnia: 05/02/2016

Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach:elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej. Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

Oferowana praca

Stanowisko: Administrator Aplikacji
Miejsce pracy: Kwidzyn / pomorskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Nadzór, rozwój i utrzymanie systemów informatycznych a w szczególności:
Utrzymywanie i rozwój aplikacji
Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej i użytkownika dla nadzorowanych aplikacji
Rozwiązywanie problemów związanych z procesami i systemami
Współpraca i wsparcie dla użytkowników aplikacji

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki
Swobodna komunikacja w j. angielskim w mowie i piśmie
Umiejętność programowania w VB.NET, C# w środowisku Visual Studio 2010
Umiejętność pracy z MS SQL Server 2008 R2, Reporting Services i Integration Services
Znajomość systemu MS Windows Server 2008 R2 i IIS

Oferujemy

Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
Udział w ambitnych projektach w międzynarodowym środowisku
Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe

Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV na adres e-mail:
rekrutacja_kwidzyn@jabil.com
wpisując w tytule: „Administrator Aplikacji”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na warunkach określonych w ustawie z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz ustawie z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Ust. Nr 144, poz. 1204) na zbieranie i przetwarzanie w celach związanych z zatrudnieniem moich danych osobowych przez Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie. Jednocześnie oświadczam, że złożone przeze mnie dokumenty aplikacyjne są zgodne z prawdą."

Dane firmowe

Jabil
Miłosna 32
82-500 Kwidzyn
Email: aleksandra_sobolewska@jabil.com
WWW: www.jabil.com