ASYSTENT TECHNICZNY – KREŚLARZ / UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego s.c. Consulting J. Bogutyn - Przybyszewska, K. Przybyszewska

Oferta z dnia: 05/02/2016

UniKadr to polska firma doradczo-szkoleniowa. UniKadr jest aktywną agencją pracy. Posiada certyfikaty: nr 997 agencji zatrudnienia i agencji szkoleniowej. Jako agencja pracy działa na rynku pracy od 1996 roku.

Oferowana praca

Stanowisko: ASYSTENT TECHNICZNY – KREŚLARZ
Nr ref.: ATF/02
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

- Przygotowywanie rysunków technicznych w SolidWorks na potrzeby produkcji
- Przekazywanie dokumentacji produkcyjne
- Sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej (modelowanie bryłowe i powierzchniowe) i rysunkowej zgodnie z wymaganiami klientów oraz wymaganiami wewnętrznymi
- Współpraca z uczestnikami zespołu projektowego
- Wspieranie konstruktora w realizacji wyznaczonych zadań

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)
- Praktyczna znajomość programu Solid Works
- Dobra znajomość podstaw rysunku technicznego
- Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej produkcyjnej
- Kreatywność i innowacyjne myślenie
- Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
- Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów
- Umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy

- Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
- Możliwość poznawania i wdrażania nowych technologii
- Możliwość rozwoju i awansu
- Dostęp do szerokiej oferty szkoleń rozwijających kompetencje
- Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
- Dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- Kontakty zawodowe i realizacja projektów dla renomowanych firm w Europie
- Bezpłatny dojazd i powrót z pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. ATZ//02 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.