← Wstecz | Drukuj

Hardware Engineer / EPSN Workforce Poland

Oferta z dnia: 11/02/2016

EPSN Workforce Poland - polski oddział holenderskiej firmy specjalizujący się w profesjonalmnych rekrutacjch w branży IT, technicznej, medycznej oraz inżynieryjnej.

Oferowana praca

Stanowisko: Hardware Engineer
Nr ref.: HE/EPSN
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta we Wrocławiu - firmy tworzącej rozwiązania technologiczne poszukuję osoby na stanowisko Hardware Engineer.

Obowiązki:
-Rozwój istniejących oraz wdrażanie nowych projektów elektroniki AGD w zastosowaniu przemysłowym;
-Ocena kosztów produkcji hardware`u;
-Testowanie, obliczenia oraz badanie pod względem funkcjonalnym i zgodności z EMC;

Wymagania

Wymagania:
-Doświadczenie w obszarze projektowania układów elektronicznych;
-Wiedza w dziedzinie obwodów analogowych (cyfrowych);
-Doświadczenie w pomiarach i oprogramowaniu przy projektowaniu elektroniki;
-Wykształcenie wyższe technicznego (kierunki elektronika lub pokrewne);
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Umowa o pracę, pełen wymiar godzin, praca stała.
System szkoleń zawodowych
Kurs językowy

CV prosimy kierować na adres: i.modzelewska@epsnworkforce.com

Dane firmowe

EPSN Workforce Poland
Grzybowska 2/48
00-131 Warszawa
Email: i.modzelewska@epsnworkforce.com
WWW: www.epsnworkforce.com