← Wstecz | Drukuj

Technolog Montażu / IMP Engineering Poland Sp.z o.o.

Oferta z dnia: 12/02/2016

ALTEN, europejski lider oraz partner największych międzynarodowych firm z ponad 20-letnią tradycją w zakresie inżynierii i doradztwa IT.
Ponad 18 400 pracowników (88% inżynierów), obecny w 20 krajach, obrót w wysokości €1 373.2 M.

Itekna Polska jest członkiem grupy Alten, europejskiego lidera w zakresie projektów rozwojowo -badawczych oraz doradztwa IT. Istotą naszego działania jest zapewnienie usług w zakresie IT oraz inżynierii na najwyższym poziomie.

Oferowana praca

Stanowisko: Technolog Montażu
Miejsce pracy: PłOck / mazowieckie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w zakresie montażu, modernizacji, remontów urządzeń oraz instalacji energetycznych i przemysłowych poszukujemy Technologa Montażu.

Zakres odpowiedzialności: nadzór nad dokumentacją montażową i wdrażaniem technologii prac.
Zakres uprawnień: podejmowanie decyzji organizacyjnych, technicznych w zakresie technologii montażu.

Wymagania

- Wykształcenie: wyższe inżynierskie mechaniczne lub pokrewne
- Doświadczenie w tworzeniu planów „Method statement”, planów podnoszenia ciężkich elementów
- Znajomość specyfiki pracy na projektach, zdolność do tworzenia planów ad hoc
- Tworzenie dokumentacji po montażowej (red corex)
- Doświadczenie w energetyce
- Znajomość MS Office i systemów CAD
- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- Indywidualne podejście do każdego kandydata
- Dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub rozliczenie firma-firma)
- Długofalową współpracę i możliwość rozwoju
- Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
- Możliwość pracy z europejskim liderem w Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym - Alten Group
- Program referencyjny
- Wydarzenia integracyjne
- Pakiet relokacyjny

Aplikację w języku angielskim prosimy przesyłać na: career@itekna.com w tytule wpisując „Technolog Montażu”.

W aplikacji prosimy o załączenie następującego oświadczenia: “I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Personnel Protection Act of 29.08.1997 no 133 position 883)”

Dane firmowe

IMP Engineering Poland Sp.z o.o.
ul. Piłsudskiego 12
50-049 Płock
Email: kariera@pl.imp-engineering.com
WWW: http://www.itekna.com/pl/