Inżynier ds. Procesów Logistycznych - Solution Design / Sistema Poland Sp. z o. o.

Oferta z dnia: 06/12/2016
O firmie

brak

Stanowisko: Inżynier ds. Procesów Logistycznych - Solution Design
Miejsce pracy: Tychy / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Budowanie od podstaw procesów logistycznych
Przeprowadzanie analizy przepływów materiałowych począwszy od dostawcy, kończąc na zasilaniu linii
Projektowanie stref magazynowych, stref kompozycji, sekwencjonowania, kittingowania oraz organizacji miejsca pracy
Przeprowadzanie kalkulacji handlingowych (metoda MTM Logistics)
Opracowanie budżetów/ forecastów dla działalności logistycznych
Opracowanie innowacyjnych środków zasilania materiałowego
Wprowadzanie systemu wywołań (KANBAN, automatyczny call-off)
Doskonalenie przepływów logistycznych
Cost Deployment w zakresie logistyki
Przeprowadzanie analiz zapasów

Wymagania

Minimum 2 lata doświadczenia przy procesach logistycznych dla producenta z branży motoryzacyjnej
Wykształcenie wyższe
Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizujących procesy w obszarze całego łańcucha dostaw
Znajomość systemów wspomagających gospodarkę magazynową
Znajomość LEAN, 5S, SMED, FMEA
Kreatywne podejście do realizacji powierzonych zadań
Doświadczenie w prowadzeniu analiz i statystyk
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy pod presja czasu
Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Access, Powerpoint) oraz systemów CAD (AutoCad/Bricscad), w tym wizualizacja i modelowanie 3D

Oferujemy

Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Potrzebne narzędzia pracy
Dużą samodzielność w działaniu
Możliwość realizacji innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania własnych pomysłów
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Konkurencyjne wynagrodzenie
Zachowany work-life balance

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl

Dane firmowe

Sistema Poland Sp. z o. o.
Turyńska 100
43-100 Tychy
Email: waclaw.szpila@spmpoland.com.pl