← Wstecz | Drukuj

Elektryk Utrzymania Ruchu, Niemcy / GD Profesja

Oferta z dnia: 22/03/2018

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym Klientem jest duża i nowoczesna niemiecka Firma zajmująca się precyzyjną obróbką skrawaniem.

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk Utrzymania Ruchu, Niemcy
Nr ref.: elur/de
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

• podłączenie maszyn i systemów elektrycznych,
• wykrywanie i usuwanie awarii,
• korekty elektryczne systemów, sensorów i napędów,
• montaż podzespołów,

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe (elektryk przemysłowy)
• kilkuletnie doświadczenie zawodowe (mile widziane doświadczenie w branży obróbki skrawaniem)
• precyzja i troska o staranne wykonanie zadań
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

• umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
• ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek w Niemczech
• wsparcie w załatwieniu formalności i mieszkania,
• możliwość zatrudnienia małżonka i sprowadzenia rodziny,

CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym ELUR/DE proszę o przesłanie na adres cv1@gdprofesja.pl

Dane firmowe

GD Profesja
Lea 114
30-133 Kraków
Email: cv1@gdprofesja.pl
WWW: www.gdprofesja.pl