← Wstecz | Drukuj

Pracownik produkcji w branży motoryzacyjnej / TnsGroup

Oferta z dnia: 14/06/2016

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik produkcji w branży motoryzacyjnej
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Wymagania

Dostępność na okres minimum pół roku,
Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
Doświadczenie w danej branży lub kierunkowe wykształcenie,
Prawo jazdy kat. B. mile widziane.

Oferujemy

pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego,
możliwość długoterminowej współpracy,
Dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki,
Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
Zakwaterowania, Ubezpieczenia zdrowotnego, Transportu lokalnego.

W pierwszej kolejności w procesie rekrutacji wezmą udział zgłoszenia nadesłane przez formularz na stronie www.tnsgroup.pl.

Dane firmowe

TnsGroup
Krakowska
45-016 Opole
Email: tns.group@op.pl
WWW: www.tnsgroup.pl