Monter konstrukcji metalowych – Tuttlingen Niemcy / Agencja Pracy PolFach

Oferta z dnia: 16/04/2016

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z miasta Tuttlingen: 3 monterów konstrukcji z metali lekkich. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego i własny samochód.

Stanowisko: Monter konstrukcji metalowych – Tuttlingen Niemcy
Miejsce pracy: Stuttgart / zagranica / Niemcy
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Opis / Obowiązki:
• Ilość miejsc: 3
• Miasto: Tuttlingen, Niemcy
• Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
• Praca na stałe i przez cały rok, bezpośrednio u pracodawcy
• Pracodawcą jest niemiecka firma budowlana ze specjalnością montowanie konstrukcji i elementów metalowych
• Godziny pracy od poniedziałku do piątku: 7:00 – 18:00 (mogą dochodzić soboty)
• Praca ok.: 220 godzin miesięcznie
• Praca wykonywana jest na budowach w regionie siedziby firmy budowlanej. Dojazd na budowę jest autem serwisowym
• Do głównych zadań osoby zatrudnionej należą prace monterskie jak:
• Montowanie elementow konstrukcyjnych ścian, ściany z plyt metalowych
• Osadzanie, montaż drzwi i okien
• Obsługa wiertarki, szlifierki i innych elektronarzędzi
• Praca na wysokości z drabiny lub podnośnika (wiercenie, montaż)

Wymagania

Wymagania:
• Wiek: do 40 lat
• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako ślusarz – monter
• Umiejętność obsługi elektronarzędzi
• Doświadczenie w pracach wysokościowych
• Niezbędna znajomość języka niemieckiego (przynajmniej w stopniu komunikatywnym)
• Niezbędne prawo jazdy kat. B i własny samochód (dojazd z kwatery do pracy)
• Niezbędny długi pobyt w Niemczech, bez częstych wyjazdów do Polski, optymalnie pozostanie na stałe w Niemczech
• Umiejętność pracy w grupie
• Zdrowie oraz przyzwyczajenie do ciężkiej pracy fizycznej i sprawnego tempa pracy

Oferujemy

Oferujemy:
• Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
• Stawka godzinna 12 euro brutto (w okresie próbnym)
• Dieta dziena netto 3 do 25 euro
• Wynagrodzenie netto: ok. 1750 euro + nadgodziny
• Wypłata wszystkich nadgodzin
• Kwatera z kuchnią zapewniona i częściowo opłacana
• Dojazd na budowę firmowym samochodem
• Płatny urlop 2 razy w roku

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Dane firmowe

Agencja Pracy PolFach
Kiesstr. 26
72584 Stuttgart
Email: info@polfach.de
WWW: www.PolFach.de