← Wstecz | Drukuj

Konstruktor / Designer / L.Grant HR Consulting

Oferta z dnia: 18/04/2016

L.GRANT HR Consulting jest firmą typu executive search specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie. Jednym z naszych klientów jest nowoczesna polska firma będąca producentem zaawansowanych elementów konstrukcyjnych przedmiotów codziennego użytku, wytwarzanych z tworzyw sztucznych, głównie metodą wtrysku. Firma realizuje wszystkie etapy procesu produkcyjnego: od projektowania przez modelowanie, symulacje, wykonanie form po produkcję w zautomatyzowanej wtryskowni. Posiada swoje laboratorium do analizy parametrów surowców oraz badania wytrzymałości wyrobów a także nowoczesną prototypownię. Rozwiązania i produkty firmy stosowane są w wyrobach końcowych na całym świecie. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy obecnie kreatywnych i doświadczonych kandydatów na wyżej wymienione stanowisko.

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor / Designer
Nr ref.: SPK/0316
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Informatyka/Projektowanie

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało:

Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych dla wybranych wyrobów, generowanie nowych pomysłów;
Wykonywanie projektów detali i podzespołów z tworzyw sztucznych;
Usprawnianie istniejących rozwiązań konstrukcyjnych produkowanych wyrobów / części / podzespołów;
Ciągłe śledzenie światowych trendów i nowości branżowych;
Udział w targach i imprezach branżowych, analizowanie oczekiwań i potrzeb klientów firmy;

Wymagania

Kilkuletniego doświadczenia w projektowaniu wyrobów przemysłowych z tworzyw sztucznych;
Bardzo dobrej obsługi programu CAD 3D Inventor;
Gruntownej wiedzy konstrukcyjnej, popartej doświadczeniem - szczególnie w zakresie stosowania elementów z tworzyw sztucznych;
Kreatywności i twórczego nastawienia;
Umiejętności pracy w zespole - mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

Bardzo ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie;
Możliwość realizowania swoich pomysłów, eksperymentowania i poszukiwania optymalnych rozwiązań;
Dostęp do najwyższej klasy sprzętu wspomagającego pracę projektanta;
Udział w projektowaniu i udoskonalaniu wyrobów codziennego użytku;
Duże możliwości rozwoju;
Atrakcyjne warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez L.GRANT Polska z siedzibą w Katowicach przy ul. Moniuszki 3 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych pracodawcom, dla których L.GRANT Polska realizuje procesy rekrutacyjne w celach związanych z realizacją tych procesów rekrutacyjnych.

Dane firmowe

L.Grant HR Consulting
Moniuszki 3/7
40-005 Katowice
Email: praca@lgrant.com
WWW: http://www.lgrant.com