← Wstecz | Drukuj

Pracownik przy produkcji serów / TnsGroup

Oferta z dnia: 26/07/2016

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik przy produkcji serów
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Holandia
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

praca w fabryce sera
obsługiwanie maszyn krojących i pakujących
pakowanie sera
przenoszenie bloków serowych
porcjowanie sera
golenie serów

Wymagania

dyspozycyjność na minimum pół roku
komuniktywna znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B
gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach

Oferujemy

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
zakwaterowania, ubezpieczenia, transportu lokalnego

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/227889/0) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim.

Dane firmowe

TnsGroup
Krakowska
45-016 Opole
Email: praca@twojaszansa.eu
WWW: www.tnsgroup.pl