Koordynator Kontraktu Logistycznego / Sistema Poland Sp. z o. o.

Oferta z dnia: 19/04/2016
O firmie

SPM Poland Sp. z o.o. (Grupa Sistema Poland)
Poszukuje kandydata na stanowisko:
Koordynator Kontraktu Logistycznego

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator Kontraktu Logistycznego
Miejsce pracy: Bielsko BiałA / śląskie / Polska
Branża: Transport/Spedycja/Logistyka/Dystrybucja

Opis stanowiska

•Optymalizacja procesów magazynowych
•Optymalizacja procesów zasilania logistycznego
•Kontakt z Klientem
•Nadzór nad harmonogramem pracy oraz rozliczanie czasu pracy
•Kontrola wydajności, jakości oraz terminowości pracy podległego zespołu
•Prognozowanie oraz planowanie zatrudnienia
•Analiza oraz ocena wyników pracy podległego zespołu
•Kontakt oraz współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

•Minimum 2 lata doświadczenia przy procesach logistycznych dla producenta z branży motoryzacyjnej
•Wykształcenie wyższe
•Znajomość systemów wspomagających gospodarkę magazynową
•Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem
•Umiejętność skutecznego delegowania zadań
•Znajomość narzędzi LEAN,
•Kreatywne podejście do realizacji powierzonych zadań
•Umiejętność pracy pod presja czasu
•Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
•Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Access, Powerpoint)

Oferujemy

•Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Konkurencyjne wynagrodzenie
•Możliwość samorealizacji, podejmowania ciekawych wyzwań
•Szkolenia, a także wsparcie przy rozwoju własnego potencjału
•Dużą swobodę działania

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

Dane firmowe

Sistema Poland Sp. z o. o.
Grażyńskiego 141
43-150 Bielsko Biała
Email: waclaw.szpila@spmpoland.com.pl