Budowa dróg i autostrad. Operator wiertnicy HDD. Prawo jazdy C, niemiecki. Kehl, Niemcy / Agencja Pracy PolFach

Oferta z dnia: 20/04/2016

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie firmy budowlanej z okolic Kehl, Niemcy: Techników ds. Drogownictwa do obsługi wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych. Mile widziane jest doświadczenie i znajomość języka niemieckiego, optymalnie prawo jazdy kat. C

Stanowisko: Budowa dróg i autostrad. Operator wiertnicy HDD. Prawo jazdy C, niemiecki. Kehl, Niemcy
Miejsce pracy: Stuttgart / zagranica / Niemcy
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Opis / Obowiązki:
• Ilość miejsc: 8
• Miasto: okolice Kehl, Niemcy
• Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
• Praca na stałe, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
• Praca na pełny etat (ok. 180 godz. miesięcznie) + nadgodziny
• Pracodawcą jest firma budowlana specjalizująca się w budownictwie drogowym
• Budowy są na montażu, na terenie południowo zachodnich Niemiec. Praca jest w brygadzie 4 osobowej. Praca jest na cały etat, od poniedziałku do piątku. Dojazd na budowę jest samochodem firmowym.
• Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
• Obsługa wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych
• Obsługa maszyn budowlanych jak: koparki, ładowarki
• Transport wiertnicy samochodem ciężarowym

Wymagania

Wymagania:
• Ukończony zawód Technik ds. robót drogowych lub aktualne doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie drogowym
• Doświadczenie na stanowisku Operator wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych jest mile widziane, ale nie konieczne
• Uprawnienie do obsługi wiertnicy HDD mile widziane, ale nie konieczne
• Umiejetność obsługi maszyn budowlanych jak: koparki, ładowarki
• Prawo Jazdy kat. C mile widziane, ale nie konieczne
• Obowiązkowa znajomość języka niemieckiego. Przynajmniej jeden pracownik z brygady musi mówić po niemiecku
• Umiejętność pracy w grupie
• Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy

Oferujemy:
• Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
• Stawka godzinna brutto 14,00 do 17,00 euro
• Diety dzienne netto 24 euro
• Miesięcznie wynagrodzenie netto ok. 2100 do 2300 euro + nadgodziny
• Zakwaterowanie będzie zapewnione i na montażu bezpłatne (w weekendy dotowane przez pracodawcę)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Dane firmowe

Agencja Pracy PolFach
Kiesstr. 26
72584 Stuttgart
Email: info@polfach.de
WWW: www.PolFach.de