Kierowca budowlany kat. C do transportu i obsługi pompy do betonu, z dobrą znajomością niemieckiego, Köln Niemcy / Agencja Pracy PolFach

Oferta z dnia: 23/04/2016

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z okolic Köln: Kierowcę kat. C do transportu i obsługi samojezdnej pompy do betonu marki Putzmeister. Wynagane prawo jazdy kategorii C oraz dobra znajomość języka niemieckiego. Doświadczenie przy obsłudze pompy do betonu jest nie wymagane, nastąpi szkolenie.

Stanowisko: Kierowca budowlany kat. C do transportu i obsługi pompy do betonu, z dobrą znajomością niemieckiego, Köln Niemcy
Miejsce pracy: Stuttgart / zagranica / Niemcy
Branża: Transport/Spedycja/Logistyka/Dystrybucja

Opis stanowiska

Opis / Obowiązki:
• Miejsce pracy: w okolicy miasta Köln, Niemcy
• Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
• Okres pracy: na stałe
• Umowa o pracę z niemiecką firmą bodowlaną
• Praca polega na transporcie ciężarówką i obsłudze pompy do betonu marki Putzmeister
• Bezpieczny montaż pompy do betonu na budowie
• Obsługa pilotem rur doprowadzających beton
• Dopasowanie długości rur i węży
• Dbanie o czystość sprzętu, rur i przewodów (oczyszczanie z betonu)
• Ponadto konserwacja maszyny jak smarowanie przegubów itd
• Trasy dzienne (sporadycznie montaże)
• Ilość godzin miesięcznie: 200 – 220 (na życzenie więcej)

Wymagania

Wymagania:
• Młody wiek
• Prawo jazdy kat. C i doświadczenie w tej kategorii. Najlepiej doświadczenie jako kierowca budowlany
• Doświadczenie jako operator pompy do betonu mile widziane, ale nie konieczne. Firma przeszkoli kierowców w obsłudze pompy marki Putzmeister.
• Prawo jazdy kat. B. zalecany własny samochód
• Niezbędna jest dobra znajomość języka niemieckiego
• Talent techniczny, chęć rozwoju i uczenia się
• Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i utrzymanie go w sprawności i czystości
• Samodzielność i sumienność wykonywania pracy. Po przeszkoleniu, praca będzie wykonywana wpełni samodzielnie
• Gotowość do wyjazdu do pracy w Niemczech na długi okres, najlepiej na stałe

Oferujemy

Oferujemy:
• Stawka godzinna brutto dla kandydata od 13,00 euro (w okresie próbnym)
• Zarobek miesięczny netto ok. 1800 euro + nadgodziny
• Diety dzienne netto 24 euro, jeśli nastąpi praca na montażu
• Płatny urlop, premie okolicznościowe
• Zakwaterowanie zapewnione i w pierwszym miesiącu gratisowe, potem do 300 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV (w języku niemieckim) adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: +49 151 459 680 52.

Dane firmowe

Agencja Pracy PolFach
Kiesstr. 26
72584 Stuttgart
Email: info@polfach.de
WWW: www.PolFach.de