Operator koparki i 2 budowlańców do robót ziemnych, wykopy. Gera Niemcy / Agencja Pracy PolFach

Oferta z dnia: 15/05/2016

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie firmy budowlanej z okolic Gera, Niemcy: 3 - osobową ekipę budowlaną ze specjalnością wykopy, ciągnięcie kalbi, montaż rurociągów. Jeden kandydat musi odsługiwać koparkę. Niezbędna jest znajomość języka niemieckiego (przynajmniej u jednago kandydata).

Stanowisko: Operator koparki i 2 budowlańców do robót ziemnych, wykopy. Gera Niemcy
Miejsce pracy: Stuttgart / zagranica / Niemcy
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Opis / Obowiązki:
• Ilość miejsc: 3 (3 osobowa ekipa budowlana, z których jedna osoba jest operatorem koparki, a dwie osoby do robót ziemnych)
• Miasto: okolice Gera, Niemcy
• Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
• Praca bezpośrednio u pracodawcy, wstepnie na 6 miesiecy
• Praca na pełny etat, ok. 180 godz. miesięcznie
• Pracodawcą jest firma budowlana specjalizująca się w robotach ziemnych jak: wykopy, układanie kabli i rurociągów
• Praca jest w grupie 3 osobowej. Praca jest w systemie 10 dni pracy, 4 dni wolne
• Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
• Prace ziemne, kładzenie pod ziemią kabli i rurociągów
• Wykopywanie, wymiana, zakopywanie kabli i rurociągów
• Obsługa koparki i maszyn budowlanych

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w robotach ziemnych, jak wykopy, ciągnięcie instalacji i rurociągów.
• Udokumentowana umiejetność obsługi koparki przez jedną osobę z grupy
• Obowiązkowa dobra znajomość języka niemieckiego przez jedną osobę z grupy
• Posiadanie własnego samochodu
• Pewność, rutyna i sprawne tempo pracy
• Zdrowie, przyzwyczajenie do ciężkiej pracy fizycznej

Oferujemy

Oferujemy:
• Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
• Stawka godzinna brutto 11,25 euro
• Miesięcznie wynagrodzenie netto ok. 1400 euro
• Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Dane firmowe

Agencja Pracy PolFach
Kiesstr. 26
72584 Stuttgart
Email: info@polfach.de
WWW: www.PolFach.de