← Wstecz | Drukuj

Technik Procesu / Jabil

Oferta z dnia: 16/05/2016

abil jest producentem urządzeń elektronicznych dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. W Polsce zatrudniamy ponad 3000 osób w tym głównie elektroników, automatyków i mechaników. Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

Oferowana praca

Stanowisko: Technik Procesu
Miejsce pracy: Kwidzyn / pomorskie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Przygotowanie procesu, oprogramowania i niezbędnej dokumentacji dla parku maszynowego montażu komponentów elektronicznych (SMT)
Koordynowanie działań związanych z rozwiązywaniem problemów odnoszących się do zdefiniowanego procesu
Określanie, monitorowanie oraz usprawnianie cyklów produkcyjnych przygotowanych programów do maszyn SMT

Wymagania

Wykształcenie średnie (preferowane informatyczne)
Znajomość środowiska Windows
Podstawowa znajomość zagadnień sieci LAN
Znajomość MS Excel na poziomie przetwarzania danych, tabel przestawnych, formuł
Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie ze zrozumieniem anglojęzycznej dokumentacji
Mile widziana:
- umiejętność pracy na danych CAD – rysunki PCB
- umiejętność pracy przez desktop connection

Oferujemy

Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
Udział w projektach w międzynarodowym środowisku
Dostęp do nowoczesnych technologii
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji na adres:
rekrutacja_kwidzyn@jabil.com
wpisując w tytule maila: „Technik Procesu”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na warunkach określonych w ustawie z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz ustawie z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Ust. Nr 144, poz. 1204) na zbieranie i przetwarzanie w celach związanych z zatrudnieniem moich danych osobowych przez Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie. Jednocześnie oświadczam, że złożone przeze mnie dokumenty aplikacyjne są zgodne z prawdą."

Dane firmowe

Jabil
Miłosna 32
82-500 Kwidzyn
Email: aleksandra_sobolewska@jabil.com
WWW: www.jabil.com