← Wstecz | Drukuj

Konstruktor CAD / Smart MBC Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 22/07/2016

Smart MBC, Agencja Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy (10973), dla swojego Klienta, firmy GROS Engineering Sp. z o.o., poszukuje osoby na stanowisko:

Konstruktor CAD
Nr ref.: KC/05/2016/AR

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor CAD
Nr ref.: KC/07/2016/AR
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Główne zadania, które na Ciebie czekają:

- Samodzielne projektowanie modeli trójwymiarowych,

- Wybór właściwych elementów do projektowania urządzeń,

- Sporządzanie dokumentacji technicznej oraz list materiałowych

- Udział w spotkaniach z Kontrahentami,Stały nadzór i uzupełnianie baz danych w systemach wymaganych przez Klienta.

Wymagania

Jeśli:

- Jesteś absolwentem uczelni wyższej o kierunku technicznym,

- Posiadasz około 2-3 letnie doświadczenie z programem CATIA V5, poparte pracą w branżach takich jak: automotive, szynowa lub lotnicza,

- Znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym,

- Powierzone obowiązki wykonujesz rzetelnie i terminowo…

Ta oferta jest skierowana do właśnie Ciebie!

Oferujemy

W zamian oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Pracę na samodzielnym, odpowiedzialnym stanowisku,

- Wynagrodzenie podstawowe oraz premie,

- Za dobrze wykonywaną pracę - możliwość awansu,

- Kursy językowe.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pośrednictwem poniższego formularza:

Dane firmowe

Smart MBC Sp. z o.o.
Głogowska
60-702 Poznań
Email: aleksandra.rola@smartmbc.eu
WWW: www.smartmbc.pl