Praca dla jednoosobowej firmy budowlanej, wykończenia, ściany GK – Dortmund Niemcy / Agencja Pracy PolFach

Oferta z dnia: 22/05/2016

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej: budowlańców do wykończeń w charakterze podwykonawców. Wszyscy kandydaci muszą mieć zarejestrowaną jednoosobową działalność gospodarczą w Polsce lub w Niemczech i posiadać ubezpieczenie przez ZUS (zaświadczenie A1).

Stanowisko: Praca dla jednoosobowej firmy budowlanej, wykończenia, ściany GK – Dortmund Niemcy
Miejsce pracy: Stuttgart / zagranica / Niemcy
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Opis / Obowiązki:
• Miasto: budowy z regionów Dortmund i Zagłębia Ruhry / Zachodnie Niemcy
• Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie
• Długoterminowy czas współpracy
• Praca na pełny etat 5 – 6 dni w tygodniu
• Zatrudnienie tylko jako podwykonawca (aktywna działalność gosp. budowlana w Polsce lub w Niemczech)
• Pracownik odpowiedzialny będzie za wykonywanie prac remontowo-wykończeniowych jak:
o Stawianie ścianek z płyty GK
o Montaż sufitów GK i paneli sufitowych
o Wycinanie otworów na drzwi
o Montaż ram stalowych do osadzenia drzwi
o Szpachlowanie, prace murarskie i tynkarskie

Wymagania

Wymagania:
• Kandydaci muszą prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą w Polsce lub w Niemczech i posiadać ubezpieczenie przez ZUS (zaświadczenie A1).
• Wysokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe w technologiach pracy wykończeniowych
• Doświadczenie w tynkowaniu, szpachluwaniu i murarce
• Znajomość języka niemieckiego jest nie wymagana, ale zalecana.
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód jest zalecany
• Sumienność, dokładność i szybkość wykonywania pracy

Oferujemy

Oferujemy:
• Umowa o podwykonawstwo z niemiecką firmą budowlaną
• Stawki dla podwykonawców wedłóg standardowych cenników niemieckich będą ustalone przed podpisaniem umowy
• Rozliczenie jest na akord, czyli od wykonanych metrów
• Miesięczne obroty: od 2.000 do 3.000 euro (w zależności od doświadczenia i tempa pracy)
• Zakwaterowanie: zapewnione i płatne do 130 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku.

Dane firmowe

Agencja Pracy PolFach
Kiesstr. 26
72584 Stuttgart
Email: info@polfach.de
WWW: www.PolFach.de