Specjalista ds. kontroli jakości dostaw / Serendi Poland Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 16/08/2016

Serendi to solidny i sprawdzony dostawca usług w zakresie outsourcingu procesów rekrutacyjnych z siedzibą w Szwajcarii i biurami w całej Europie.

Jako strategiczny partner w rekrutacji, wspieramy naszych klientów świadcząc profesjonalne usługi dopasowane do ich potrzeb poprzez aktywne pozyskiwanie ekspertów w danych dziedzinach, fachowe doradztwo oraz wsparcie w budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w swojej branży, w związku z rozwojem zakładu produkcyjnego oraz utworzeniem nowej pozycji, poszukujemy odpowiedzialnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. kontroli jakości dostaw

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. kontroli jakości dostaw
Nr ref.: PL-10
Miejsce pracy: Cieszyn / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Odpowiedzialność za kontrolę i koordynację dostaw surowców (głównie dostawcy zagraniczni), kontakt z dostawcami i rozwiązywanie problemów jakościowych związanych ze złą jakością surowców. Raportowanie bezpośrednio do Quality Manager.

Twoje obowiązki:
• Koordynowanie pracy laboratorium kontroli dostaw i nadzór nad pracą zespołu (około 7 laborantów)
• Nadzorowanie działań w zakresie kontroli jakości dostaw
• Zarządzanie reklamacjami do dostawców, ustalanie przyczyn wad jakościowych, tworzenie planów poprawy oraz interwencje związane z bieżącymi incydentami jakościowymi
• Prowadzenie analiz MSA
• Współudział w opracowywaniu korekt technologicznych
• Nadzór nad prawidłowym i bezpiecznym eksploatowaniem aparatury kontrolno-pomiarowej oraz związanej z nią dokumentacji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki chemiczne
• Około 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (znajomość charakteru pracy w zarządzaniu jakością dostawców – direct i in-direct, surowce + opakowania i etykiety)
• Doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym będzie zaletą
• Znajomość narzędzi i metod wspomagających zarządzanie jakością (FMEA, MSA, SPC) będzie dużym atutem
• Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny
• Umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność
• Dobra organizacja pracy, priorytetyzacji zadań i ich delegowania
• Aktywność i inicjatywa w działaniu nastawiona na rozwiązywanie problemów

Oferujemy

• Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Stabilność zatrudnienia
• Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków.

email: jolanta.palen@serendi.com

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby obecnej jak i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, poz. 883)”.