← Wstecz | Drukuj

Produkcja kosmetyków / TnsGroup

Oferta z dnia: 26/07/2016

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Oferowana praca

Stanowisko: Produkcja kosmetyków
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Praca na produkcji produktow kosmetycznych: kremow, dezodorantow, zeli pod prysznic, szamponow, odzywek, pianek do wlosow, lakierow, zelow itp.
wykładnie pustych pojemników na kosmetyki na tasme,
nakładanie zakretek na butelki
kontrola jakości wyprodukowanych kosmetyków
Praca przy wypakowywaniu powyzszych produktow na tasmie, naklejanie naklejek firmowych, kontroli gotowych produktow oraz pakowaniu ich do kartonow.

Wymagania

dyspozycyjność na okres minimum.13 tygodni,
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
prawo jazdy kat. B. mile widziane,
gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach,
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki,
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego,
możliwość długoterminowej współpracy,
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii: zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/234217/0) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim.

Dane firmowe

TnsGroup
Krakowska
45-016 Opole
Email: praca@twojaszansa.eu
WWW: www.tnsgroup.pl