← Wstecz | Drukuj

Praca przy naprawie palet / TnsGroup

Oferta z dnia: 04/10/2016

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).

Oferowana praca

Stanowisko: Praca przy naprawie palet
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

praca przy naprawie i renowacji uszkodzonych palet,
obsługa urządzeń takich jak piła mechaniczna, pistolet na gwoździe, narzędzi ręcznych

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
umiejętność obsługi narzędzi ręcznych (piły, dłuta, wiertła, młotka itp.) jak i urządzeń mechanicznych tj.piła mechaniczna, pistolet na gwoździe itp.
prawo jazdy kat. B mile widziane,
gotowość do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej

Oferujemy

perspektywą podjęcia długoterminowej współpracy
stabilne godziny pracy
dobre wynagrodzenie
możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
opiekę polskich rezydentów

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/235352/0) z załączonym CV oraz spełniające wymagane kryteria.

Dane firmowe

TnsGroup
Krakowska
45-016 Opole
Email: tns.group@op.pl
WWW: www.tnsgroup.pl