Project Manager - logistyka kontraktowa / Sistema Poland Sp. z o. o.

Oferta z dnia: 18/08/2016
O firmie

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Oferowana praca

Stanowisko: Project Manager - logistyka kontraktowa
Miejsce pracy: Bieruń / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

•Zarządzanie projektami nowych wdrożeń
•Planowanie usług magazynowych i logistyki wewnątrzzakładowej
•Przygotowywanie kalkulacji oraz ofert dla Klientów (w tym również przygotowywanie ofert do przetargów)
•Wdrażanie rozwiązań logistycznych na potrzeby Klienta
•Współpraca z działami R&D, Handlowy, HR, Zakupów i IT w zakresie uruchomienia start-upów
•Rozwiązywanie problemów, bieżąca administracja projektów i obsługa Klienta

Wymagania

•Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyczne, inżynierskie)
•Udokumentowane min. 2 letnie doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu projektów logistycznych
•Doskonała znajomość zagadnień związanych z magazynami, wyposażeniem magazynów, procesami i logistyką magazynową itp.
•Wiedza dotycząca narzędzi Lean
•Dobra znajomość polskiego rynku logistycznego w Polsce (zainteresowanie tematyką TSL)
•Dobra języka angielskiego
•Obsługa komputera w zakresie MS Office (w szczególności Excel)
•Zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy zespołowej
•Gotowość do odbywania podróży służbowych
•Mile widziana znajomość systemów CAD (AutoCad/Bricscad)

Oferujemy

•Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
•Ciekawą pracę
•Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
•Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery
•Pracę w dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

Dane firmowe

Sistema Poland Sp. z o. o.
Turyńska 135
43-150 Bieruń
Email: waclaw.szpila@spmpoland.com.pl