Specjalista ds. transportu chłodniczego / Sistema Poland Sp. z o. o.

Oferta z dnia: 08/11/2016
O firmie

BCUBE Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. transportu chłodniczego
Miejsce pracy: Bieruń / śląskie / Polska
Branża: Transport/Spedycja/Logistyka/Dystrybucja

Opis stanowiska

organizacja pełnego cyklu usługi spedycyjno-przewozowej w zakresie transportów całopojazdowych i częściowych w temperaturze kontrolowanej
współpraca z klientami, partnerami i innymi komórkami w organizacji
współpraca z podwykonawcami
wystawianie faktur za wykonaną usługę oraz akceptacja faktur od podwykonawców

Wymagania

doświadczenie z zakresu prowadzenia transportu chłodniczego
bardzo dobra znajomość jęz. Angielskiego
operatywność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur
atrakcyjny pakiet socjalny
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjną lokalizację
zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

Dane firmowe

Sistema Poland Sp. z o. o.
Turyńska 135
43-150 Bieruń
Email: waclaw.szpila@spmpoland.com.pl