← Wstecz | Drukuj

Konstruktor CAD / HR Investment

Oferta z dnia: 23/08/2016

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor CAD
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

Konstruktor CAD
Miejsce pracy: Kraków (małopolskie)

Obowiązki:
• konstruowanie elementów oraz podzespołów pojazdów samochodowych
• prowadzenie, przygotowywanie dokumentacji technicznej
• udział w różnorodnych projektach
• konstruowanie elementów z tworzyw sztucznych, elementów tłoczonych i odlewanych
• przeprowadzanie analiz kinematycznych

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1,5 roku
• znajomość systemu Catia v5
• umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
• umiejętność rozwiazywania problemów technicznych
• wiedza z zakresu konstruowania elementów z tworzyw sztucznych, elementów tłoczonych i odlewanych
• wiedza z zakresu przeprowadzania analiz kinematycznych
• znajomość zasad i procedur obowiązujących w branży motoryzacyjnej
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• komunikatywność
• dokładność
• sumienność

Oferujemy

• umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + premia (w zależności od umiejętności kandydatów)
• praca w prężnie rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju
• pomoc w relokacji

Forma kontaktu

kariera@hrigroup.pl

Dane firmowe

HR Investment
Wagonowa
53-609 Wrocław
Email: joanna.beska@hrigroup.pl