Płatny staż w dziale logistyki produkcji / Sistema Poland Sp. z o. o.

Oferta z dnia: 24/08/2016
O firmie

Sistema Poland Sp. z o. o.

Oferowana praca

Stanowisko: Płatny staż w dziale logistyki produkcji
Miejsce pracy: Tychy / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

•Planowanie logistycznych przedsięwzięć infrastrukturalnych (magazyny, drogi, wiaty)
•Kalkulacja kosztów logistycznych
•Planowanie i optymalizacja procesów logistycznych
•Ewidencja danych systemowych

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
•Wykształcenia wyższego (kierunek Logistyka, Inżynieria Produkcji, Zarządzanie)
•Znajomości pakietu MS Office (Excel)
•Samodzielnej i dobrze zorganizowanej pracy
•Sumienności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania

Oferujemy

Współpracującym z nami oferujemy:
•Współpracy w ramach umowy o zlecenia z możliwością zatrudnienia po stażu
•Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPM Poland Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póź. zm .)”.

Turyńska 100
43-100 Tychy
Email: waclaw.szpila@spmpoland.com.pl