← Wstecz | Drukuj

Specjalista ds. Warunków Kontraktowych / Mostostal Warszawa

Oferta z dnia: 25/08/2016

Mostostal Warszawa S.A jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad30.000 pracowników w 30 krajach na świecie.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Warunków Kontraktowych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

- sporządzanie pism kontraktowych w zakresie roszczeń,
- współpraca w ramach działu w zakresie zdarzeń stanowiących podstawę do roszczeń,
- analiza dokumentacji kontraktowej, ocena rozbieżności pomiędzy zobowiązaniami umownymi a wymaganiami Zamawiającego w trakcie realizacji projektu,
- prowadzenie negocjacji i uzgodnień kontraktowych z Zamawiającym i podwykonawcami,
- kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, sporządzanie wymaganych raportów,
- prowadzenie korespondencji z Zamawiającym i podwykonawcami w celu prawidłowego przebiegu projektu,
- zarządzanie dokumentacją budowy pod kątem roszczeń,
- przygotowanie i uczestnictwo w spotkaniach dotyczących roszczeń.

Wymagania

- wykształcenia wyższego prawniczego (z dużym doświadczeniem w budownictwie) lub o profilu budownictwo (z doświadczeniem w zakresie roszczeń),
- min. 3-letniego doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania roszczeniami i dokumentacją kontraktu na podobnym stanowisku w realizacji kontraktów na roboty budowlane(warunek konieczny),
- doświadczenia w opracowywaniu stanowisk pisemnych i roszczeń – (warunek konieczny), w tym w oparciu o FIDIC,
- znajomości metod kosztorysowania i rozliczania robót budowlanych,
- znajomości i praktycznej umiejętności interpretacji i stosowania przepisów prawa w zakresie szeroko rozumianego budownictwa,
- inicjatywy w realizacji zakresu zadań (warunek konieczny),
- umiejętności współpracy w zespole oraz sprawnej współpracy z partnerami zewnętrznymi,
- umiejętności analitycznego myślenia,
- rzetelności i skrupulatności,
- prawa jazdy kat. B, gotowości do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy

- pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- szeroki pakiet benefitów pracowniczych – prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej,
- współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży.

Dane firmowe

Mostostal Warszawa
Konstruktorska 12a
02-673 Warszawa
Email: j.wlazlo@mostostal.waw.pl
WWW: www.mostostal.waw.pl