← Wstecz | Drukuj

Mechanik Narzędziowy / GD Profesja

Oferta z dnia: 22/03/2018

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym klientem jest renomowana niemiecka firma zajmująca się wielkoseryjną produkcją wysokiej jakości obudów metalowych dla urządzeń elektronicznych używanych w motoryzacji (systemy nawigacyjne, CD/DVD, tachografy itd.)

Oferowana praca

Stanowisko: Mechanik Narzędziowy
Nr ref.: SN/DE
Miejsce pracy: KrakóW / zagranica / Niemcy
Branża: Serwis/Technika/Mechanika/Montaż

Opis stanowiska

• utrzymanie ruchu maszyn obrabiających blachę (wykrawarki, prasy)
• regeneracja tłoczników i wykrojników
• regulacja maszyn i narzędzi produkcyjnych

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe (ślusarz narzędziowy)
• doświadczenie zawodowe jako ślusarz narzędziowy najlepiej przy obróbce plastycznej metalu
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego (mile widziany)
• umiejętność samodzielnej pracy
• własna inicjatywa

Oferujemy

• stałe zatrudnienie na uczciwych i atrakcyjnych warunkach w solidnej niemieckiej firmie
• rozwój zawodowy, kontakt z nowoczesnymi technologiami
• pomoc w załatwieniu zakwaterowania i formalności

CV w j. niemieckim wraz z numerem referencyjnym SN/DE proszę o przesłanie na adres cv1@gdprofesja.pl

Dane firmowe

GD Profesja
Lea 114
30-133 Kraków
Email: cv1@gdprofesja.pl
WWW: www.gdprofesja.pl