← Wstecz | Drukuj

Specjalista ds. Geotechniki / Mostostal Warszawa

Oferta z dnia: 30/08/2016

Jesteśmy firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w 30 krajach na świecie.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Geotechniki
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

• przygotowywanie obliczeń geotechnicznych,
• analiza warunków gruntowych dla celów projektowych i wykonawczych,
• prowadzenie badań wstępnych, kontrola w trakcie budowy,
• wykonywanie projektów z zakresu posadowienia obiektów, wzmacniania podłoża, budowli ziemnych/ podziemnych, zabezpieczeń wykopów i nasypów.

Wymagania

• kierunkowe wykształcenie wyższe,
• min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
• dobra znajomość MS Office i AutoCAD,
• komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
• uprawnienia do projektowania w specjalizacji geotechnicznej,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu,
• prawo jazdy kat. B,
• gotowość do odbywania częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski.

Oferujemy

• pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• szeroki pakiet benefitów pracowniczych – prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej,
• współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pomocą formularza aplikacyjnego:

Dane firmowe

Mostostal Warszawa
Konstruktorska 12a
02-673 Warszawa
Email: j.wlazlo@mostostal.waw.pl
WWW: www.mostostal.waw.pl