Stażysta - Inżynier ds. Ofertowania (branża elektryczna) / Mostostal Warszawa

Oferta z dnia: 07/09/2016

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w 30 krajach na świecie.

Stanowisko: Stażysta - Inżynier ds. Ofertowania (branża elektryczna)
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

• analizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, wymagań technicznych zawartych w SIWZ,
• opracowywanie przedmiarów robót,
• wysłanie zapytań ofertowych, analizowanie ofert dostawców,
• praca w programie Autodesk Navisworks.

Wymagania

• student/ka elektrotechniki min. 4 roku studiów inżynierskich lub studiów magisterskich,
• zainteresowanie odbyciem min. 6-miesięcznego stażu,
• dostępność około 3 dni w tygodniu,
• dobra znajomość MS Office, dobra znajomość oprogramowania firmy Autodesk takich jak AutoCAD czy REVIT,
• zainteresowanie tematyką BIM, mile widziana znajomość podstaw oprogramowania w tym zakresie,
• znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym,
• otwartość na uczenie się nowych rzeczy,
• skrupulatność i dobra organizacji pracy,
• wysokie umiejętności analityczne,
• umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

• możliwość odbycia długoterminowego płatnego stażu,
• planowany termin rozpoczęcia stażu październik,
• możliwość zapoznania się z nowoczesnym oprogramowaniem komputerowym wspierającym proces ofertowania,
• możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu stażu dla najlepszych stażystów,
• możliwość zapoznania się z charakterem pracy w dużej organizacji,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży.

Dane firmowe

Mostostal Warszawa
Konstruktorska 12a
02-673 Warszawa
Email: j.wlazlo@mostostal.waw.pl
WWW: www.mostostal.waw.pl