← Wstecz | Drukuj

Operator reachtruck. Atrakcyjne warunki pracy / TnsGroup

Oferta z dnia: 11/10/2016

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Oferowana praca

Stanowisko: Operator reachtruck. Atrakcyjne warunki pracy
Miejsce pracy: Opole / opolskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

praca w magazynie dużego sklepu Holenderskiego
obsługa bocznego wózka wysokiego składowania (Reachtruck)
praca przy zbieraniu zamówień
inne prace magazynowe: kontrola jakości, przygotowywanie do wysyłki, rozładowywanie samochodów ciężarowych

Wymagania

DOŚWIADCZENIE W JEŻDŻENIU WÓZKIEM BOCZNYM WYSOKIEGO SKŁADOWANIA MIN. 6 MIESIĘCY (typu Reachtruck)
komunikatywna znajomość języka angielskiego
gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach
zaświadczenie o niekaralności (VOG)

Oferujemy

dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
gwarancja godzin, możliwość długotrwałej współpracy
bezpłatny transport do NL i miesiąc mieszkania gratis!
opiekę polskich rezydentów

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/236969/0) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim.

Dane firmowe

TnsGroup
Krakowska
45-016 Opole
Email: praca@twojaszansa.eu
WWW: www.tnsgroup.pl