geodeta - pracownik terenowo-kameralny / Usługi Geodezyjne i Kartograficzne mgr. inż Włodzimierz Tomczak

Oferta z dnia: 27/09/2016

Jesteśmy firmą geodezyjną działającą na rynku nieprzerwanie od 1989 roku. Przedmiotem naszej działalności jest geodezja inżynieryjno-gospodarcza. Wykonujemy wszelkie prace geodezyjne, z jakimi spotkać się może inwestor indywidualny lub instytucjonalny w całym cyklu przygotowania i prowadzenia inwestycji. Nasza siedziba mieści się na warszawskim Targówku, ale wykonujemy prace na terenie całej Warszawy oraz powiatów ościennych.
Po więcej informacji na temat firmy zapraszamy na stronę www.ugik.com.pl.

Oferowana praca

Stanowisko: geodeta - pracownik terenowo-kameralny
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Firma Usługi Geodezyjne i Kartograficzne mgr. inż. Włodzimierz Tomczak poszukuje inżyniera geodety lub technika z doświadczeniem na stanowisko pracownika terenowo – kameralnego (kierownik zespołu polowego).
Miejsce pracy: Warszawa Targówek

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe geodezyjne
Umiejętność obsługi tachimetru elektronicznego, odbiornika GPS, niwelatora
Prawo jazdy kategorii B
Umiejętność obsługi programów GeoMap, AutoCad, MS Office, WinKalk.

Oferujemy

możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju, stabilne warunki pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać bezpośrednio na adres biuro@ugik.com.pl

Usługi Geodezyjne i Kartograficzne mgr. inż Włodzimierz Tomczak
Staniewicka 14 lok. 314, 315
03-310 Warszawa
Email: biuro@ugik.com.pl
WWW: ugik.com