Specjalista* ds. harmonogramów inwestycyjnych / PKP PLK S.A.

Oferta z dnia: 06/12/2016

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista* ds. harmonogramów inwestycyjnych
Nr ref.: WZ/IR/57/12/16
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Transport/Spedycja/Logistyka/Dystrybucja

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie realizacji projektów inwestycyjnych realizowanych przez Spółkę poprzez tworzenie i nadzór nad harmonogramami inwestycyjnymi.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

aktualizowanie oraz podnoszenie jakości harmonogramów na realizowanych inwestycjach,
tworzenie planów szkoleń i szkolenie zespołów projektowych w zakresie prawidłowego stosowania i egzekwowania od wykonawców wzorcowego harmonogramu wykonawcy,
wsparcie zespołów realizacji inwestycji w tworzeniu harmonogramów realizacji inwestycji na etapie przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia,
opracowanie analizy technicznej i technologicznej zadań,
optymalizacja przyjętych rozwiązań,
współpraca przy tworzeniu dokumentów przetargowych dla projektów inwestycyjnych pod kątem prawidłowości wykonania harmonogramów realizacji inwestycji,
wsparcie Zespołów Projektowych przy weryfikacji harmonogramu Wykonawcy pod kątem założeń warunków umowy oraz założeń technologicznych,
analiza danych dotyczących wydajności i metod wykonywania robót w celu opracowania bazy danych,
współpraca przy opracowywaniu wymagań, wytycznych i procedur dotyczących planowania i raportowania realizacji inwestycji.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

3 lata doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 1 rok na stanowiskach związanych z realizacją projektów inwestycyjnych,
wiedza z zakresu realizacji inwestycji kolejowych lub drogowych,
umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość MS Office i MS Project,
umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, analitycznego myślenia,
proaktywność i efektywność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane kwalifikacje:

doświadczenie przy realizacji kolejowych projektów inwestycyjnych,
doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z przygotowywaniem harmonogramów robót,
znajomość prawa budowlanego i warunków kontraktowych FIDIC,
uprawnienia budowlane do projektowania lub kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej lub mostowej lub kolejowej

Oferujemy

Oferujemy:

pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Aplikuj: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=94be73757a07414899a032938a71e39b

Dane firmowe

PKP PLK S.A.
Targowa 74
03-734 Warszawa
Email: monika.wojcik2@plk-sa.pl
WWW: www.plk-sa.pl