Spedytor Międzynarodowy (Dyspozytor) / Sistema Poland Sp. z o. o.

Oferta z dnia: 06/12/2016
O firmie

BCUBE Sp. z o. o.

Oferowana praca

Stanowisko: Spedytor Międzynarodowy (Dyspozytor)
Miejsce pracy: Sosnowiec / śląskie / Polska
Branża: Transport/Spedycja/Logistyka/Dystrybucja

Opis stanowiska

•organizacja samochodowych przewozów całopojazdowych w relacjach międzynarodowych
•monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
•dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość
•pozyskiwanie klientów i przewoźników oraz budowanie długofalowej współpracy
•rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
•stała analiza i optymalizacja kosztów
•nadzór nad dokumentacją spedycyjną
•współpraca z magazynem

Wymagania

•ukierunkowania na realizację wyznaczonych zadań i wskaźników
•umiejętności organizacyjnych i analitycznych
•samodzielności w działaniu i decyzyjności
•rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych
•mile widziana praktyczna wiedza z zakresu realizacji usług transportowych oraz znajomość rynku TSL
•doświadczenia w realizacji zleceń spedycyjnych w relacjach krajowych – mile widziane
•umiejętności planowania tras w systemie całopojazdowym
•opcjonalnie dobrej znajomości rynku przewoźników
•wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

•kompleksowy program wprowadzający do firmy i różnorodne wyzwania w trakcie pracy
•pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem w branży TSL
•możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, w szkoleniach i wymianę doświadczeń
•przyjazną atmosferę w pracy
•stabilne zatrudnieniowe w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane oferta proszone są o wysłanie CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl

Dane firmowe

Sistema Poland Sp. z o. o.
Modrzewiowa 1
41-219 Sosnowiec
Email: waclaw.szpila@spmpoland.com.pl