← Wstecz | Drukuj

Spawacz TIG 141 / Logstor Polska Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 26/07/2017

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz TIG 141
Nr ref.: 07/2017
Miejsce pracy: Zabrze / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

• Spawanie metodą TIG 141
• Prace monterskie, sczepianie

Wymagania

• Wykształcenie zasadnicze zawodowe
• Min. 4 letnie doświadczenie w spawaniu rur metodą TIG 141 oraz aktualne uprawnienia III stopnia
• Dużym atutem będzie doświadczenie w spawaniu na obrotniku
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Uprawnienia II S będą mile widziane
• Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Uczciwość, odpowiedzialność

Oferujemy

• Umowę o pracę bezpośrednio pod firmą LOGSTOR
• Pakiet socjalny, opiekę medyczną, premie uzależnione od wyników pracy
• Pracę w zgranym zespole i miłą atmosferę
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Forma kontaktu

Proszę przesyłać CV na adres mailowy: natno@logstor.com

Dane firmowe

Logstor Polska Sp. z o.o.
Handlowa
41-807 Zabrze
Email: natno@logstor.com
WWW: https://www.logstor.com/PL/