← Wstecz | Drukuj

Elektryk / Logstor Polska Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 26/07/2017

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa.

W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.

Obecnie do Działu Utrzymania Ruchu poszukujemy odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk
Nr ref.: 07/2017
Miejsce pracy: ŻOry / śląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

• diagnostyka i naprawa maszyn oraz instalacji technologicznych
• konserwacja i okresowe przeglądy maszyn oraz urządzeń zgodnie z harmonogramem
• modyfikacja maszyn
• zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości i bezpieczeństwa wykonywanych prac
• prowadzenie wymaganej dokumentacji (raportowanie)

Wymagania

• wykształcenie techniczne, preferowany kierunek Elektryk, Mechatronik, Automatyk
• min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, pneumatyki i hydrauliki
• wiedza z zakresu automatyki będzie dodatkowym atutem
• umiejętność czytania schematów elektrycznych i/lub rysunku technicznego
• mile widziane uprawnienia z grupy SEP
• podstawowa znajomość obsługi komputera – MS Office
• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• umiejętność pracy pod presją czasu i samodzielnego podejmowania decyzji

Oferujemy

• umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR
• pakiet socjalny
• opiekę medyczną
• samodzielność w realizacji zadań, możliwości rozwoju
• pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

Forma kontaktu

Prosimy wysyłać CV na adres mailowy: rekrutacja@logstor.com

Dane firmowe

Logstor Polska Sp. z o.o.
Fabryczna 12
44-240 Żory
Email: rekrutacja@logstor.com
WWW: https://www.logstor.com/PL/